Új hozzászólás Aktív témák

  • cidalain

    veterán

    válasz Primary92 #75875 üzenetére

    feladtad a leckét.
    új 2 GB rammal 40 a legolcsóbb itthonról, akcióban esetleg 35-37-ért megcsíphető valamelyik
    Lenovo tab4 8"
    Huawei Mediapad T3 8"

    vezetéknélküli töltés, oled kijelző esélytelen ebben az árban, még használtan sincs ilyen

    kíaniak azért nem opciók, mert ami olcsó 100 dolláros vagy alatta, azokban általában nincs GPS, illetve a megbízhatóságuk, illetve az android optimalizáció sem a legjobb, nem lesz olyan smooth a rendszer. a kijelzőjük meg hagyjuk kategória

    másik probléma a szélvédőre tapasztás. nekem 7"-os tabom van, próbáltam kirakni autós tartóval, hát nem voltam boldog, mert mindig leesett a cuppantó. pedig nem volt olcsó. az általános tapasztalat az, hogy 10 rugó alatt nincs jó tartó tablethez, mert mások is panaszkodnak ilyesmire.

    nagyon elborult gondolat, de lehet hogy jobban járnál egy 5,5-6" körüli phablettel? Xiaomi Redmi Note 5A 26-ért tied hazai garival

    (#75876) Lovasíjász
    neked se tudok tök sok jót mondani.
    a tablet piac ma nem a játékosokat célozza meg. így kb összesen 3 olyan tab van amiben 4GB ram van, fent az összefoglalóban megtalálható minden. a felsőkategórában, vagy a csúcskategóriában nézelődj. a Samu tabok 4:3 arányúak, így nem fog neked bejönni.
    talán ha időben húzhatod a vételt a Huawei Mediapad M5 10.8 esetleg jó lehet neked, de még nem kapható

    [ Szerkesztve ]

    >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Új hozzászólás Aktív témák