Új hozzászólás Aktív témák

  • Crytek

    veterán

    Pipo M8 Pro 3G (logoutra úgy néz ki soha nem fog kikerülni ezért ide behányom)

    - 9.4" IPS kijelző, 1280*800 felbontás,180°-os betekintési szög tempered glass, 10 pontos érintőképernyő 
    - Rockchip RK3188, Cortex A9 quad core, 1.8GHz; GPU: Mali 400 MP4
    - 2GB DDR3 RAM, 16GB Flash,
    - Android 4.2.2
    - beépített 802.11b/g/n WiFi, 3G WCDMA850/2100hmz, Bluetooth
    - Dupla kamera előlapi 2MP és hátlapi 5MP villanófénnyel
    - 1080P videólejátszás, HDMI
    - fényérzékelő, gyorsulásérzékelő, TF card external, OTG
    - Akkumulátor: 6500mAh
    - Méret: 240 x 172 x 10.8mm(9.44 x 6.77 x 0.42 inch)
    - Súly: 522g

    Szintetikus tesztek

    Antutu: 16975
    Nenamark 1: 56.2 FPS
    Nenamark 2: 56.2 FPS
    Smartbench: 4669/2078
    Linpack Single: 60.01 MFlops/1.41sec
    Linpack Multi:136.905 MFlops/1.23sec
    3D Mark Ice Storm Extreme: 3006

    Játékok
    Eddig nem sokat probáltam mert sok helyet foglalnak.De amik sorra kerültek ,azok az Asphalt 7 kivételével , szépen akadásmentesen futnak. Az Asphalt 7 játszhatatlan.
    Ezek azok amikkel semmi gond nincs:
    Modern Combat 4, Nova 3, GTA3, Mass Effect, Dead Trigger, Batman The Dark Knight Rises.Need For Speed Most Wanted,In to The Dead

    Filmezés

    Mivel nem sok helyem maradt a gépen ezért csak egy 3.8GB-os 1080p-s filmet tudtam felmásolni azt tekergetve előre vissza nem volt gond vele. (2 magos Cubenak sincsen gondja vele ,ezért nem is meglepő )

    Wifi

    Szakadással nem találkoztam.Direkt Youtube-on néztem rendes filmeket (1,5 órásakat) és mindvégig folyamatos volt sehol egy töltés, megakadás, megállás!
    Wifi analyzerrel is méregettem keveset.De tömbház lévén nem sok következtetést tudok levonni belőle.
    49nm-es a lakás és a routertől a kb 11 méterre lévő bejárati ajtó mögött már nem igen kap jelet.De ide a földszintre a térerő is csoda ha bejön.

    Hang

    A zenék és filmek alatt maximum hangerőn ,már nagyon hangosnak mondanám ami pozitívum.
    A gyárilag mellékelt fülessel jól szól és nincs semmiféle "zaj,zizegés,ciripelés,zúgás" a fülesbe!

    Akksi

    A teljesen lemerített (kikapcsolásig lemerített) állapotból a 100%-ra való feltöltés 4 óra 13 perc volt. Ez szerintem piszok sok idő :( (Legalábbis annak tükrében hogy a 10000mAh-s Cube 2 óra alatt feltölt)
    A töltés alatt az akkumulátor, a töltő bemenet körül 6-7°c-ot melegedett!
    USB-ről töltési lehetőség sajnos nincs :( (Pedig bizakodtam,hogy lesz, mert külföldi fórumon elvileg tudták tölteni)
    Folyamatos wifi kapocslat melletti filmezéssel 7 óra 38 percig bírta a gép.
    Wifi kikapcsolva 1080p-s animációs mesét nézve kerek 7 órát bírt!
    Wifi kapcsolat (mert enélkül el sem indul) NFS Most Wanted folyamatos játszása mellett 4 óra 15 percig bírta.
    Készenléti időt még nem mértem ,mert az nem kevés idő csak egy kis részeredmény van: Este 20:34-kor 33%-on hagytam ott kikapcsolt wifivel ,reggelre 08:59-kor 29%-on volt!
    A gép melegedése szerint egész tűrhető 1 óra folyamatos játék és további filmezés után sem mértem sehol 39°c-nál többet! Közben a töltőt is bedugtam, hogy minél jobban melegedjen.

    Arra a célra amire vettem tökéletesen megfelel a gép. Nincs olyan dolog amibe bele tudok kötni.
    Na jó ez nem igaz mert az Asphalt 7 zavar,hogy nem megy.Az ősrégi tegra 2-es mobilomon minden gond nélkül megy.De ez nem olyan nagy baj mert ott a sokkal jobb NFS MW. Gondolom valami optimalizációs gigszer lehet az oka,de akkor a többi szebb gameloftos miért megy rendesen nem értem.
    A táblagépet a pandawill.com weboldalról rendeltem és 65.000ft-ba került!
    A géppel kapcsolatos kérdéseket szívesen fogadom ,és válaszolok ha tudok!
    hozzászólások elküldöm e-mailben nyomtatóbarát verzió

    Next PC Upgrade: 2022

Új hozzászólás Aktív témák