Új hozzászólás Aktív témák

  • this is life

    Ármester

    válasz polar-x #35858 üzenetére

    A samu hangja szerintem korrekt, van eq is , na az odacsap rendesen :DDD amugy eleg hangos es torzitas mentes bar eq-val lehet arrol gondoskodni hogy ne szoljon tisztan a hangja. A netre a dolphin 9.41 et hasznalom dolphin jetpack kiegeszitovel, na azzal allati furge, a gyari se rossz de nekem a dolphin a lastpass kiegeszitoje miatt mindent visz. Gordulekeny a gt5110 igaz kicsit szemelyemre szabtam, tiltva az osszes samu app, meg azok is amiket nem hasznalok, aztan autostartbol az all in one toolboxal kigyomlalva ami nem kell hogy egybol induljon,launchernek nova 1 fokepernyovel, animaciok kikapcsolva, a 2d gyorsitas bekapcsolva, nova memoriaban tartasanak kenyszeritese... ezek a sajat mokolasaim, de nem igenyel rootot igy gari esetere semmi para. Ami még lenyeges , mivel eddig a samu nem adta ki a magyar jb-t ra, odinnal a szerb van rajta( az osszes europai fw tartalmaz magyar nyelvet) ... nagyjabol ez minden ami mokolasom volt. Uzemido tenyleg siraly 10 ora tutira megvan, amihez keves a tab az a nagyon osszetett pdf-ek megnyitasa(240 oldalas kepekkel es egyebb okossagokkal teletuzdeltel nem birt)

    Phdani

    Autos toltobol ha a tabod tamogatja akkor inkabb az usb-t de 1.5 ampernel ne legyen gyengebb a tolto. A hdd-et meg ha lehetoseg van ra kulso tapos usb elosztoval vagy y kabeles usb csatival hasznalj. Nagyon keves tab tamogatja a nagyobb energiafelvetelu eszkozoket...es ha megy is rajta nem biztos hogy hosszu tavon nem e okoz kart.

    [ Szerkesztve ]

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Új hozzászólás Aktív témák