Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    veterán

    válasz mikrofon #64804 üzenetére

    Egyébként most hogy ennyi időt (hónapokat) rászántam már erre máshogy látom az egészet. Mondjuk az is igaz már rég megállhattam volna, mert igazából lehet hogy média lejátszásra tényleg a CE a legjobb, főleg most hogy ez a max proci hajtás is kikapcsolható. De androiddal is használható már a legeleje óta csak ugye a kíváncsiság hajtott hajt még mindig....

    Ha lenne egy Xiaomi Mi Box S 4/32GB-s változatban Gbit-es, lan-nal, rendes 5GHz-es WIFI-vel, valamint rendes androiddal és nem ATV-vel, biztos azt venném és vennék hozzá egy rendes NETFLIX havi élőfizetést. Lehet nem a legolcsóbb, de a leghatékonyabb idő szempontjából. Mindig biztos lehetek benne hogy működik és bármikor tudom arra használni amire kell.....
    Tehát egy normális box , megfelelő certi-kel. Erre lenne szükség....

    [ Szerkesztve ]

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz mikrofon #64804 üzenetére

    Na végre valaki, akit szintén érdekel az Android-os rész is. Az AFR alapból van a FW-ben, vagy melyiket használod hozzá? Nekem az MX Player-el annyi bajom van, hogy elég "fapados" és sokszor légegér kell hozzá, meg látszik rajta, hogy még mindig nem TV Box-okra, hanem mobilokra van tervezve a felülete. Valami KODI szerű lenne a legjobb nekem, eddig annyira jutottam, hogy AFRd app-al hellyel-közzel van frekiváltás SPMC alatt, mert 23.976fps esetén hol 23.978-ra, hol 24Hz-re vált, de ezt sem értem miért. Van még egy-két ajánlott SPMC verzió ami ki fogok próbálni, amik talán jobbak lesznek. (És azt sem szeretem, hogy az AFRd folyton be van kapcsolva, mert akkor Smart YouTube alatt is vált, az meg sok rövid videó esetén szerintem nem tesz jót a TV-nek, kár hogy nem lehet beállítani, hogy milyen alkalmazásokkal legyen csak aktív).

Új hozzászólás Aktív témák