Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz LouiS22 #26187 üzenetére

    Egyetértek. De mivel régebben nem olvastad, én nem saját használatra veszek és kapok ilyen eszközöket hanem próbálom javítani és helyrehozni, vagy éppen megoldani ezeket a hibákat. Egyrészt mert érdekel, másrészt mert tanulok belőle. Saját részre olyat fogok venni amihez garantáltan lesz jó rom, LE, támogatás stb. Legutoljára Wetek-et használtam egy ideig, ott mindig minden működött :)
    Attól függetlenül a legtöbben simán meg fogják venni a legolcsóbb termékeket bármit is mondanak róluk és utána jön a sírás hogy nincs LE például. Én rendeltem pár olcsó dobozt mert ki akarom tapasztalni melyikből lehet használható eszközt csinálni és melyiket nem érdemes megvenni.
    Ezt a S905W-t azért hozták ide hogy frissítsek romot, stb mert kockásodik. Sajnos mindennel kockásodik ami hardveres gyorsítást/codec-et használ. Kipróbáltam LE-vel sd-ről, ott is észrevehető valamennyi képhiba lejátszás alatt.Kevesebb mint droid alatt, de látszik. Ugyanazt az sd kártyát amin a LE van átraktam a Mecool M8sPro+-ba és máris minden tökéletesen megy. (kivéve táv és wifi, de ez most lényegtelen)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák