Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz junkpod #19760 üzenetére

    Köszi az infókat, közbentovábbgondoltam. A telefonról -tabletről lejátszás sajnos nem működik, több okból. ( másrészt az illető maradi, és hifigyűjtő, soha nem fog elfogadni egy olyan lejátszót amit nem lehet a polcra tenni és kézből működik :DDD . És ez nem vicc. Tabletet találunk itt elfekvőben, ami arra kell hogy éppen lássa melyik csatornára vált)
    Talán a raspberry+hifiberry jó lesz zenelejátszónak is, egy külső 500-as ssd-vel flac és tömörítetlen albumokhoz amik még nincsenek meg neki cd-n, mert ilyen irányú elképzelés is volt, de a pc-laptop külső dac-al neki nagy kihívás volna. Talán így megoldhatnánk, a hifiberrynek talán már van elfogadható hangja. Ennek majd utána kell olvasgassak, és a volumio-nak is, de ez már itt off. Úgyis csak ősszel lesz időm, megbeszélem vele, egy költségvetést csinálunk és meglátom mi lesz.
    Egyébként milyen bt adapter tudja jó minőségben átvinni a hangot? Még soha nem próbáltam, egyet azért itthon kipróbálnék.
    Ja, és még egy kérdés: BT adapterrel az analóg rész kiiktatásra kerül a mobilbó ha jól sejtem, itt a minőséget a BT adapter átalakítója határozza meg. Mert látok már 10-ért is de a határ a csillagos ég :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák