Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz gg72 #18669 üzenetére

    A másik amit még észrevettem (esetleg kipróbálhatnátok), hogy több filmelőzetes egymás utáni lejátszása során előfordul, hogy a következő előzetes csak negy nehezen indul el,
    Mindig így tesztelek, egymás után nyomom le a videókat, eddig 1X volt valami gigszer, de nem a mostani verzióval.

    Több év alatt az 50GT60-as Panasonic plazmám mindent vitt röcögés nélkül egészen a "b" verziós 8 LE megjelenéséig, nem hinném, hogy TV-ben lenne a hiba, ráadásul ahogy korábban is írtam, másik TV-vel is ugyanez a hiba előfordul, de most már megnézem a Dell monitoromon is.
    Nálam nincs döcögés, erre az a válaszom, hogy nem hinném, hogy az LE-ben van a hiba. :)

    Amúgy különösebben már nem húzom fel magam a dolgon, mert pl. a hardveres gyorsítás kikapcsolásával a legújabb 8-as LE is megy gond nélkül, de ez (hw gyorsítás) elvileg nem szól bele az fps-be, vagy igen?
    Pont hardveres gyorsítással nincs gond, nagyon érdekes és különös helyzeteket produkál ez a tesztelés. :)
    Minden beleszólhat mindenbe, ahogy olvasom az LE fórumon a történéseket, elég sok összeföggés van a dolgok között és nekem volt olyan esetem valamelyik verziónál, hogy néhány videó csak HW gyrosítás nélkül volt jó, aztán a következőben már javítva lett és HW-vel is jó, azóta sincs gond. Az a helyzet, hogy a tezsteléseken és a beállításokon kívül nem nagyon merülök el a háttértartalomban, szóval nem nagyon tudom, hogy mit és hova programoznak, az biztos, hogy minden mindennel összefüggésben van.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • Heisenberg

    tag

    válasz gg72 #18669 üzenetére

    Következő lépésben rendelek a német azamzonról egy MINIX NEO U1-et, lehet az tényleg jobban optimalizált a 8-as LE-hez, mint az eddig általam próbált két olcsóbb box (MiniMXIII és Mini M8S II).

    Pont ezt az utat jártam végig, és nem. Szerintem nem. Amit nyersz vele, az lesz, hogy az XBMC tényleg "vajpuhán", ahogy vki fennebb írta, viszi majd az aktuális tesztanyagokat, a 8-as LE itt-ott röcögni fog, viszont szebb a képe.
    A 7.0.3.012j-t, ami az M8S II-n remekül muzsikált, már ki sem próbáltam a Minix-en, hisz az XBMC is szintén Jarvis alapú, szóval minek?

  • blakey

    titán

    válasz gg72 #18669 üzenetére

    Következő lépésben rendelek a német azamzonról egy MINIX NEO U1-et, lehet az tényleg jobban optimalizált a 8-as LE-hez, mint az eddig általam próbált két olcsóbb box (MiniMXIII és Mini M8S II).
    Ahogy láthatod, nincs rá garancia, van akinél vajsima az LE8 is és van akinél meg nem, ennek pedig oka van, de nem hinném, hogy készülékfüggő lenne, beállítás/kábel/erősítő/megjelenítő is van a láncban így azért egy picit bonyolultabb a dolog.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák