Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz KretaKing #16561 üzenetére

    EZT az oldalt szokták linkelgetni, és van egy "Vontar" néven brandelt box, amihez most EZT linkelgetik.

    "Lehet, az, hogy a CVM Superuser jogait elszedje a SuperSU"
    Nem. A CWM a recovery -ben fut, olyankor az OS ki van kapcsolva. Ezért lehet benne "garázdálkodni". A SuperSU az OS alatt kezeli a jogokat. Ilyen vonatkozásban semmi közük egymáshoz.

    "Lehet, az, hogy a gyári állapotra visszaállítás az erre nem vonatkozik?"
    Nem lehet, hanem biztos. A SuperSU rendszeralkalmazás. Azokat nem érinti a gyári visszaállítás, hiszen gyárilag is telepítve voltak.

    "A Superuser appnak kéne lennie ikonjának?"
    Beállítás függő. De, ha letörölted, akkor már biztosan nincs.

    "KIII-n hogyan kéne binálist frissíteni? Recoveryből próbáltam a superuser.zipet feltenni, de signature gondja van."
    Nem lehet, hogy gyári recovery -d van? Abból csak gyári szignós cuccokat lehet telepíteni. Először kéne egy CWM, vagy TWRP recovery, mert az nem kér szignót. De, ha nincs su kezelőalkalmazásod, akkor hiába frissíted a su binárist.

    "Az az érzésem, hogy ilyen okok miatt nem bír a tTorrent külső tárolóra írni."
    Nekem meg az az érzésem, hogy nem. Nézd meg annak a másik box -nak a custom ROM -ját, amit tegnap linkeltem. Ott van a changelog -ban, hogy "Permissions fixed." Sztem Neked ez hiányzik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák