Új hozzászólás Aktív témák

  • Suineg

    senior tag

    Egy korábbi hozzászólást írtam, de nem jött válasz senkitől.
    Szeretném ha megoldódna a gondom. CE (9.2.5) van SD kártyán X96 max+ 4/64 gépben.
    Bekapcsolom, bejön a CE Kodi. Kicsit várok, vagy elindítok valami filmet...azután gondolva egyet felső 'konektor' menüben átváltok az újraindítás eMMC Androidra. Android elkezd betölteni, bejön a kerek kék X96 logó, majd az LG tv átvált HDR-re, majd jön a felirat a két tűzcsóvával, és ezen a ponton elkezd akadozni, majd befagy az egész. Az X96 logó még visszajön de az android felület már nem. A baj, hogy ezt a fagyást nem mindig csinálja, így nehéz megfogni a hibát. De kérem a segítségeteket, javaslataitokat, számítok rátok...mit hogyan próbálgassak, menjünk sorba mindennel. Első ilyen boxom kijelzőhibás volt, eléggé kínlódok, szeretném ha ez tökéletes lenne. A GPAD cseréje már megvolt, hűtési gond szerintem kizárva. A HDMI kábel mozgatásra elveszti a TV felé a jelet, az is lehet, hogy csak 1.4-es kábel a 4K TVhez, ez okozhat-e ilyet? Vagy még gondoltam arra, hogy android alatt a beállított képernyőfelbontás nem tetszik esetleg neki, ez most Auto-n van. Vegyem ki esetleg az SD CE-t és úgy próbálgassam amíg esetleg lefagy, így akkor a CE SD kizárható? Várom az ötleteiteket. :R

Új hozzászólás Aktív témák