Új hozzászólás Aktív témák

  • qqq

    tag

    Sziasztok, hosszú leszek kicsit.
    Mecool KIII pro kütyüm tökéletesen tette a dolgát, legalábbis amire én használtam (letöltögetés, videózás). Sajna a tápcsatlakozó aljzat elkezdte elveszíteni az áramot, de végül is közben vettem egy gyors laptopot így azzal ugyanezt tudom tenni. Pár hete feljött egy hirdetés: X99 Max+. Hát jó, csilivili, 8K, jöjjön. Sajna bár kétszer is a 64GB-re kattintottam, mégis a végén a 32GB-os lett regisztrálva. Akkor még azt gondoltam, sebaj.
    problémáim:
    van Netflix előfizum, de valahogy "elbújt" az ajnározó 8K hivatalos reklámokban, hogy a Netflix az Androidján csak SD és kész.
    CoreElec-kel nincs Wifi és Bluetooth (ez utóbbi nem tragédia, de azért, na)
    Beledugtam egy T-Link 54Mbs wifiUSB-t, ami bőven a szolgáltatói maxom felett van. Transmission fut, de 30 kb/s körül döcög és imbolyog.
    A laptopról a GUI is le-leszakad. Nem találok semmit a KODI beállításokban, amivel rendbe tehetném a sebességet.

    Van bármilyen ötletetek wifi bluetooth és sebesség témában? Azt már itt megtaláltam, hogy a 64 GB-s nem vacakolt volna.
    Illetve arra ötlet, hogyan tudnám a MeCool-on a tápaljzatot megjavítani?
    Köszönöm szépen.
    ui: a router túl messze van, hogy kábelről menjen, de épp találtam egy elég hosszút, át a szoba közepén, azzal hozza a kötelezőt, de sajna ez nem megoldás.

Új hozzászólás Aktív témák