Új hozzászólás Aktív témák

  • Zol77

    aktív tag

    Üdv,

    megjött ma Beelink GT1.
    kb 2 órája folyamatosan használom,már feltelepítettem,beállítottam mindent,eddig oké minden,leszámítva két dolgot,ami nagyon bosszantó.
    1. fizikai billentyűzetnél az istennek se tudom eltüntetni a képernyő billentyűzetet.
    Az eddigi droidos boxoknál régen external keyboard helper-t kellett használni,később már tudta a droid is magától,hogy ha nincs fizikai,akkor feldobja,ha van fizikai billentyűzet,akkor elrejti a képernyőről.
    Na itt sehol se tudtam beállítani,hogy rejtse el.

    2. a gamepadot (Ipega 9021) nem érzékeli. Csatlakozik,de már nem lehet vezérelni a boxot,semmilyen gombra nem reagál. Szerintem ez is a bevitel miatt lehet,ami a billentyűzetet is összezavarja.
    A gamepad jó,itthon csatlakozik 2 telefonhoz,tablethez,másik droidos boxhoz,és ott egyből tudom mozgatni a kurzort. Itt semmi.

    Ezeket leszámítva,eddig tetszik. Gyors,a YT megy 1080p-ben is akadás nélkül,jó gyorsan bufferel,a kép minősége is rendben van,a weboldalakat gyorsan betölti,zöld villogás még nem volt az elmúlt 2 óra alatt,a fw-t meg még nem frissítettem,a 102-es van rajta. Bár lehet frissítés lesz a vége,ha a billentyűzet+gamepad nem fog működni.
    Majd hétvégén több idő lesz tesztelni,akkor majd erősítővel is megnézem,meg projektoron is,hogy milyen a képminősége.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák