Új hozzászólás Aktív témák

  • kenand

    veterán

    Ma elég sokat kínlódtam a Tanix TX9s-en CoreElec felrakásával ezért leírom, hátha másnak is segít.

    Ezetekt érdemes végrehajtani, mert hibákba futhat az ember (érdekes más boxok esetén nem kellett)
    ,
    Hisztis az SD-microSD adapterekre, ha van több érdemes kipróbálni másikat.
    Ha volt Libre/CoreElec az SD-n akkor érdemes levenni a partíciót majd újra létrehozni Fat32-t és úgy kiírni rá a megfelelő CoreElec img-t. Különben előfordul, hogy nem bootol, vagy felmegy a telepítés de boot loopba fut.

    gxm_q201_2g_1gbit.dtb jó hozzá.
    Rezet gomb a táp gomb mellett van, ha nem menne, Play storeból a Reboot to LibreElec működik.
    (ha nem megy akkor nem jó az SD adapter, vagy nem jól van kiírva, élőször 3-4x én is belefutottam, akkor csak a S912-es Logo jön be és ott megáll). USB driveről is működik, kipróbáltam.

    Csicsóka 9.2.0-ás felezős img-je is felmegy, de installemmcsystem paracsot ne adjátok ki, mivel valami gyárilag másképp van a boxon, hibába fut, és tönkreteszi az Androidot, többet nem indul, csak képek világít, képet nem ad.
    Ilyenkor Amlogic burning tool segít, hozzá való img itt található. (TX9S-9.0-20191120.img)
    Én még soha sem csináltam eddig, de szerencsére nem volt bonyolult. Programot el kell indítani, img-t betallózni és az áram alatt lévő boxot ezután USB-n összekötni. (USB male-male kábel kell! )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák