Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz Rogiii #65130 üzenetére

    Honnan rendelted (link)? Én is szemezek vele egy ideje. Elvileg Wechip V1 lenne az eredeti neve, de millió átszitázott (és lehet csak klón-os is köztük) változata létezik. Olvastam már párról azt is, hogy nem működik az IR tanító funkció egyáltalán (ez mondjuk sok minden miatt lehet). Még jobb lenne a Wechip V2, amin már mikrofon is van, de cserébe lehagyták róla a Home gombot, így az egy blamázs.

    A kérdés: neked a hangerő állító gombok alapból jól működnek CE és Android alatt is? Erről is olvastam már panaszokat. És persze azt is, hogy ha be van dugva a rádiós vevője, akkor az IR módja egyáltalán nem működik.

    2. Kérdés, ha már betanítottad: A ki/be kapcsoló gomb IR-esen legalább működik így, hogy közben a rádiós mód is aktív?

    Köszi, ha ezek lecsekkolod! (A válasz jöhet Privátba is, de szerintem ez még nem annyira OFF).

    (#65136) Csicsóka : Oké megpróbálom. De ebből tuti vissza lehet kapcsolni majd a Box-ot? (Legalább a dugó ki/be módszerrel?) Csak már itt semmiben nem vagyok olyan biztos ennek ügyében ezzel a FW-el :D :( ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák