Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Beni2360 #57740 üzenetére

    pedig RÉM egyszerű a inject bl301

    semmi extra belépsz SSH.n a BOX.ba és beírod hogy inject_bl301 és nyomsz egy entert, ki fog írni pár dolgot és a végén kérdezi hogy akarod-e hogy módosítsa a Bootloadert nyomsz egy nagy Y .t és enter, kicsit dolgozik majd ki írja hogy kész és kéri hogy indítsd újra a BOX.ot

    Tovább tartott leírni mint megcsinálni, de mondom én a tegnapi és a tegnap előtti nightly-val próbáltam a TR99 és a GT-King et is, rendben lefut módosítja is a BL-t de a helyzet rosszabb lesz mert android rendszert indítva majd ott kikapcsolva a BOX NEM kapcsolható be csak táp ki-be dugással indul szóval még ront a helyzeten nem hogy javítana és természetesen CE alatt kikapcsolva se lehet vissza kapcsolni utána, szóval valamit nem jól csinál.

    amúgy nem értem minek görcsölni a vacak gyári távval ha írtad hogy van tapicskilós mini bill-ed én is azzal használom az összes BOX -omat a Zidoo-t is pedig vettem ahoz is a jobb fajta gyári világítós távot, de nem is használom mert még azzal is sokkal kevesebb funkció érhető el mint a mini tapis bill.el
    a BOX.ok power gombjai meg be vannak tanítva egy univerzális tanítható infrás távra, azzal tudom mindet kapcsolgatni, az épp elég hogy ki és be kapcsolom ott!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák