Új hozzászólás Aktív témák

  • synar

    őstag

    Sziasztok!
    Szeretnék segítséget kérni, mert elakadtam. Vettem egy 20$-os Mecool KM8 P 1/8 GB boxot.
    Délután óta azzal szenvedek, hogy megpóbálok rátenni egy CE-t, de nagyon nem akar összejönni. Nem ez az első boxom, úgyhogy van már néhány éves tapasztalatom a témában, ezért is áltam neki bizakodva a sikerben. Ott kezdődik a probléma, hogy nincs rajta reset gomb, a házon lévő lyuk alatt csak ez látszik: [link]. Próbáltam összeérinteni a két pólust csavarhúzóval, de nem működött a reset. Már túl vagyok az összefoglalóban talált: "tegyél egy tetszőleges zip fájlt a LE kártyára, és tallózd be az Androidos UPDATE&BACKUP programmal" módszeren, de vagy lefagy újrainduláskor a készülék, vagy kikapcsolva marad és áramtalaínás után is csak a bootképernyő jön be és akár 10 perc után sem lép tovább. A 9.0.0 stable verzióval próbálkoztam, amit innen töltöttem le, kiválasztva a listából a KM8 P box verziót. De próbáltam a sikertelen kísérlet után a sima s912-es és a nightly verziókat is de mindig ugyanoda jutok. Próbáltam a csomagolt .gz fájlt kiírni sd-re a Win32DiskImager-rel, majd a kibontott .img fájlal is megtettem ugyanezt sikertelenül. Bármilyen ötletet köszönettel fogadok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák