Új hozzászólás Aktív témák

  • ztsoft

    őstag

    válasz SunMount3r #47256 üzenetére

    Szia!

    Ha már szóba hoztad az S912-őt, akkor megosztom a tapasztalatom ezzel kapcsolatban.

    LE (8.2.2.3) alatt bármit is csináltam vele, mindig döccent a feliratoknál (és még egyéb helyeken).

    CE (8.95.4.3)* alatt, az itt kitárgyalt beállításokkal már nincs döccenés (sem 720p, sem 1080p alatt). Egyedül a MotionBars alatt látható a felső soron (gyorsan mozgó) néha random döccenés, ez film, sorozat alatt nem észlelhető (direkt erre figyeltem, de nem vettem észre).

    * A 8.95.5-öst a mostani bug miatt (nálam kimerevedett a kép, csak a Kodi újraindítása hozta helyre) nem ajánlom, esetleg a Nightly-t lehet még kipróbálni.

    De ha valaki esetleg levideózta volna a hibát működés közben (szépítések nélkül, annak velejében), akkor azt azért megnézném.

    Én próbáltam videót készíteni a TV kijelzőjéről a telefonnal, de nem sikerül ugyan azt vissza adni, amit mutatni szerettem volna (villódzó, döccenő kép), így letettem róla.

    Bár azt is írtátok, hogy CE verziónként és még Box-onként is eltérő lehet a hiba mértéke, így ez sem olyan biztos alap.

    Már pontosan nem emlékszem, hogy melyik verzió óta nincs döccenés (talán a 8.90.4-es), Box-onkénti eltérés, a beállítások eltérése miatt volt (legalább is nálam így volt).

    Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

Új hozzászólás Aktív témák