Új hozzászólás Aktív témák

  • dave0825

    őstag

    Üdv.

    Mitől lehet az, hogy tegnap délután még működött laptopról az SMB megosztás S905X-es X96-ra LE rendszerrel, ma meg már nem tud csatlakozni? Időtúllépés hibát ír.
    X96, laptop, router többször is újra lettek indítva.
    Laptopon megnéztem a kodi nevű felhasználót, hogy létezik-e, megosztások be vannak-e jelölve a mappák tulajdonságaiban, vírusirtó tűzfal beállításait (bár ez se lett bántva, kb. 2 hete frissítettem, de azóta nem, és eddig ment), és minden jó! Hozzá sem lett nyúlva se a géphez tegnap óta (annyi, hogy letöltöttem pár dolgot, de se telepítve, se törölve, mégcsak újraindítva sem lett tegnap óta), se az X96-hoz, semmihez!
    Kb. ott tartok, hogy a laptopot, a router-t, és az X96-ot is darabokra töröm valami jó méretes kalapáccsal, de apróra, akkor legalább lesz tippem, hogy mitől nem működik, de így nincs. :W :(((

    Tényleg semmi nem lett egyikkel se csinálva, tegnap még ment, ma meg már nem látja a Kodi a gépet. Mit nézzek meg, vagy mi mehetett el, és hogy?! :W

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

Új hozzászólás Aktív témák