Új hozzászólás Aktív témák

  • Necronom

    senior tag

    válasz mexel #28232 üzenetére

    Sziasztok,

    Tenyleg lehet csak szerencsem van, de mar valoban tobb hete nyuzom az X96-ot es eddig nincsen vele problemam - kiveve a miracast :W de ez lehet valoban tudasbeli hianyossag
    Szerintem minden leheto modon leteszteltem a filmlejatszast droidon
    FHD-ig tudom csak probalni, mert olyan tv-m van
    - DLNA szamgeprol tokeletesen megy egy igen regi Linksys routert hasznalok, ugyan droton, nem wifin
    ezidaig semmilyen akadast, csuszast nem tapasztaltam, az optikai hangkimeneten hajt meg egy Denont
    - USB hddrol is probaltam, a dolog ugyanaz, szamomra - szerintem ez lenyeges momentum lehet - teljesen tokeletes a filmek lejatszasa, a kadencia helyessegre nem szeretnek kiterni, mert siman elofordulhat hogy pore egyszeruen nem veszem eszre...biztosan van, akit ez zavar(hat) ha tudja mire kell figyelni, jomagam figyelek, nem latom...ez csak ennyi :)
    Nezek SD sorozatokat, 720p es FHD filmeket is, szerintem eleg sokat
    Nem tudom, hogy a box HDR-je mennyiben jobb vagy rosszabb annal, amit valoban HDR-nek nevezunk, de a kulonbseget en is latom - vagy csak velem latni :)
    A droid reszevel is elvagyok, eddigi jatekok nalam mukodnek, szerintem full atlag felhaszalok vagyunk jatek teren, nem keresem azokat amik tudvalevok, hogy na ezzel majd jol nem fog boldogulni a box, leszedem amit jonak latok es mukodik
    Nem lepett ki egyetlen jatekbol sem eddig, pedig tenyleg nyuzva van, ezidaig kb tobb mint 100 jatek lett felrakva es leszedve - kis elonyt itt is latok, hiszen a tarhelyet konnyuszerrel lehet boviteni egy megfelelo sebessegu SD kartyaval es akkor az appok szepen kusznak fel oda is..
    A Youtube is megy 1080p-ben gond es akadas nelkul a mexel ajanlott 2 appot is, azok rendben is vannak
    Az egesz boxon ezidaig csak a launcher lett cserelve a gyari ocskasag helyett, amivel is kaptam egy tiszta droidos feluletet

    Egytalan nem reklamozni akarom az X96-ot, raadaskent nekem ez az elso boxom es nem tudom mashoz hasonlitani sem, de a teny az teny: atomstabil normal felhasznalas mellett, nekem, mint full atlag usernek ez egy az egyben tokeletes
    Az apro, de szamomra lenyeges hianyossagok mellet szerintem tokeletes valasztas
    Napi 16-20 orat megy nalam, ebben minden benne van, mintha egy normal szamgepet hasznalnek...web, excel, youtube, skype, messenger, jatek, film...
    Szerencsere en meg akciosan vasaroltam a bangoodrol, kb 1 honapja 12500 ft-ot kertek erte

    Udv: Necro

    TAP - Tatabanyai Automodell Palya

Új hozzászólás Aktív témák