Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz junkpod #24556 üzenetére

    Szándékosan írtam videót és nem filmet a posztban.
    Egész estés mozifilmből talán egy van, a Billy Lynn hosszú, félidei sétája, de nem jártam alaposan utána. Tudod, azt is írtam, hogy engem nem érdekel a 4K.
    Amúgy a videó nem egyenlő a mozifilmmel. Ha nem csak papgáj módban tolnád a "mutass 4k 60fps filmet" rég lezárhatnánk ezt az értelmetlen beszélgetést.
    Felmész szépen youtube-ra és keresel magadnak nem trailert, meg demót és ott lesz vala...
    300 dollár körül már ki lehet fogni 4k@60 fps akció kamerát. Az új iphone is tudja.

    Ez a réteg igény valakinek fontos. Nekem nem, ahogy nézem neked se, így nem értem mit erősködsz...

    Gyerekkoromban még videokazettán néztünk filmeket, szóval néhány formátum váltást megéltem. Mindegyiknél volt olyan ember, mint te, aki azt tolta, hogy minek vennék cd lejátszót, dvd lejátszót, 4k@60fps lejátszót, amikor még nincs rá tartalom. És ettől függetlenül a korai elfogadók mind megvették ezeket. Ezért ez a nevük. Nekik ez fontos. Fogadd el.

    Amúgy a kínaiak sem hülyék. Az S905W is azért született, mert az átlagnak ez is elég most. Aztán majd újra el lehet adni az S905akármit ami újra tudja a 4k 60fps-t, amikor ez kell a népnek.

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák