Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Lifeforce #3605 üzenetére

    A pdafanclubon aktív tag voltam, de nem ismerem a story -t.

    Más.
    A CPU frekvenciák kamuznak AML -en? Találtam egy CPU abajgató alkalmazást, ami nem 2013 -ban frissült utóljára és tetszett a leírása.
    3C CPU Manager
    Ez azt mondja erre a Finless -re, hogy hotplugon van, 96-1600Mhz -ig megy és jár mind a 4 mag. Láthatóan reagált a governor váltásra (átraktam ondemand -ra, mert szimpatikusabb volt a skálázása) és az egyes governorok skálázásán is tudok változtatni. A minimumot felhúztam 300Mhz -re. A maxnál még lett volna 1800 és 2000Mhz is, de hagytam 1600 -on. Aztán visszaellenőriztem Elixír2 -vel, ami megerősítette a megemelt alapfrekit és a megváltozott governort. Ez tényleg ennyi lenne, vagy van vmi átverés benne? Mert ha ennyi, akkor faragok magamnak governorokat és automatizálóval managelem őket.

    Más.
    Amikor az előző hsz. -hez gyűjtöttem anyagot, akkor "eltévedtem" a Radxa -hoz is és meglepett, hogy hol tartanak. Én leragadtam a 3066 -os board -juknál. Tudom, hogy a Rockchip nem barát, én is megjártam a hadak útját, de bevallom, hogy a 3288 -as board feature listáját olvasva éreztem, hogy csábulok. Sztem ebben tényleg minden benne van, ami szemnek, szájnak és ingere. Nem olcsó (főleg a 32/4 -es konfig), de nem vagyok annyira árérzékeny. Tudom, hogy RK, de csak más egy ilyen board háttere, mint egy kommersz Android miniPC -é. Szerinted?

Új hozzászólás Aktív témák