Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mcrazy

    őstag

    válasz #79335424 #2666 üzenetére

    Oké Somatom. Ebben Te biztos, hogy nagyobb szakértő vagy mint én. Nem is vitatkozom. Sőt nem is vitatkozni jöttem és nem is a htpc-ket reklámozni. Az eredeti témánál maradva: Néha olvasgatom a fórumot és pont belebotlottam a kérdezőbe. ((#2612) Inditex) Lehet, hogy kicsit durván, de elmondtam neki a véleményemet, A
    amit a saját tapasztalatom (tudom egy RK-s cucc kevés ehhez) és a fórumban olvasottak alapján nyilvánítottam ki. (talán ez utóbbit már lehet alapnak venni)
    Valljuk be őszintén, hogy tele van nyűggel a tvbox projekt. Jelenleg nem olvastam az ajánlásaitok között (nem is volt csak kettő : (#2614) Potzee ) olyan típust, ami mindenféle buherálás nélkül, gyári állapotában tökéletesen működne. Arról nem is beszélve, hogy Lifeforce és Bob nélkül mi lenne veletek?.

    Idéznék néhányat:
    #1576) wum
    De tényleg nem várható el egy eszköztől hogy működjön?
    Egy bekapcsoló gombtól, hogy bekapcsoljon?
    Egy videólejátszótól, hogy lejátsza a videót? (Én például azért vettem okos dobozt, mert a TV-m videólejátszója még szarabbul játszik le, ha lejátszik egyáltalán.)
    Egy androidtól, hogy elérje a play alkalmazásokat?

    (#2563) Lifeforce
    Egyébként még supportálom őket, készül a cs918g plus romja is.
    Én kiszálltam az androidból, elég volt.
    Másik témában kaptam egy nagyon jó tippet, bár 2x-es az ára sajnos, de nagyon megérte.
    4x USB3, 2x USB2, Gigabit lan, 128gb ssd-t raktam bele, 4gb rammal, spdif, mikrofon és fülhallgató kimenet, infra... mind ez egy tenyérben.
    Természetesen linuxot húztam fel rá, szigorúan ráforgatva.
    Szenvedek még egy kicsit a lirc beállításával, de alapjába véve teljesen kész.
    Uuuuu nagyon durva cucc.

    (#2289) Lifeforce
    De én nem védem a minipc-t, tudom és ismerem a korlátait, 42-es TV felett nem vennék minipc-t videólejátszásra, főleg nem komolyabb házimozizásra.
    Legalább is androidost biztosan nem.

    (#2290) laspring
    Mostmár én is tudom, hogy ez nem nekem való, de ha nem vettem volna meg akkor nem tudnám :(
    Akit esetleg érdekel, megválok tőle: Eladó M8S

    Részemről innen lezárva. Remélem minden lelkes tvbox vásárló elolvassa (és Ti is ezt ajánljátok a vásárlás előtt) és majd ez alapján el tudja dönteni, hogy vegyen-e vagy sem.

    További szép napot mindenkinek!

    [ Szerkesztve ]

    Üdv: Mcrazy

Új hozzászólás Aktív témák