Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomatos

    aktív tag

    válasz #79335424 #2351 üzenetére

    Box-on megnyitottam a miracast appot, alapba telepítve van. Majd a telefonon beléptem a beállítások megosztás és miracast részbe, nyomtam egy keresést, ott volt a box neve, rámentem a csatlakozásra, majd a box-on feldobott egy ablakot, engedélyeztem a hozzáférést, aztán kb 3.-4. sikerült csatlakozni, átmegy a telefon képe, de baromira laggol a kép amit a telefon küld. Szóval működni, működik de nem valami használható.

    Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

  • herdsman12

    őstag

    válasz #79335424 #2351 üzenetére

    Hi Somatom!
    Jutottál valamire Miracast ügyben?
    Próbálkoztam én is többször, de feladtam.
    Nálam Digi Net megy a router-be, box (M8S) Lan kábelen lóg.
    A napokban újra megpróbáltam és keservesen, a sokadik próbálkozásra sikerült. A box átnevezése után többet nem működött.
    Most csináltam egy factory reset-et és a sokadik próbálkozás után összejött a kapcsolat.
    Kb ez volt a menet:
    Box-on Miracast bekapcs
    Telefonon (Hongmi) Vezetéknélküli kijelző engedély bekapcs, csatlakozik egyből a routerre.
    Telefonon "Kijelzők keresése" nem csinál semmit
    Box-on Device search nem csinál semmit
    Box-on Beállítások - Wi-Fi bekapcs, csatlakozik a routerre (ezt nem is gondoltam komolyan, azt gondoltam, hogy a router-box Lan kapcsolat bőven elég)
    Miracast képernyőn elindul "finding peers" és talál egy Android_791a eszközt, amiről csak sejtettem, hogy az én telefonom.
    Kapcsolódik és működik.
    A régebbi próbánál több videót is lejátszottam, a két képernyőt nézve látszott egy hangyányi késés, de a TV-n a kép és hang szinkronban volt.
    A mai próbánál apró akadásokat lehetett látni, de bőven a használható kategória.
    Gyanítom, hogy a box Wi-Fi bekapcs az nem kéne, de nekem csak így működik.
    Esetleg a router-box Lan kapcsolatával kellene valamit csinálnom?
    Aki tudja a tuti megoldást, leírhatná.

Új hozzászólás Aktív témák