Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz interstate76 #7005 üzenetére

    Szerintem nagyon drága. Főleg azért, mert csomó fölösleges dolog van benne. 4GB RAM otthoni szervernek tök fölösleges, az 500 -as vinyó viszont nagyon karcsú. Arról nem is szóla, hogy hegesztgetheted fel magad a szervereket, klienseket. Szerintem nincs praktikusabb otthoni szervernek, mint hogy 15-20 -ért veszek egy otthoni szervert. Alapból ott a Youtube feltöltő, Gdrive, Dropbox kliens, letöltő, torrent, stb. Megadom a fiókadatokat, és csókolom. Ott van mellé az M8 kliensnek, és kész a "rendszer". Ha jól emlékszem, akkor 5W körül van a NAS, plusz a vinyó. A miniPC meg szintén 5W körül van. Úgy tűnik, hogy olyanok érvelnek az integrált megoldás mellett, akik még nem használtak NAS -t. Nem emlékszem, hogy olvastam volna olyat, hogy valaki megbánta volna, hogy a NAS + kliens kombinációt választotta. Legfeljebb olyat, hogy az igényeihez gyenge NAS -t választott. Bevallom, hogy ezt én is elkövettem az NSA210 -zel. A 310 viszont már elég nekem. Persze, van akinek ez is karcsú, és inkább 325 -öst vett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák