Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz #35434496 #713 üzenetére

    :DDD

    (#716) players111

    :))

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

  • HSM

    félisten

    válasz #35434496 #713 üzenetére

    Nem jó. :N Nem 86K és nem néma ahogy a GPU-z logot nézem. :P

    (#714) Tirexi: Csinálj már nekem egy 7870-el 42FPS-t ebben a tesztben. :U Volt nekem 7870-em, egy lepkefing az 1Ghz-re "lebutított" 280X-hez képest. :U

    Amúgy annyi az ok, hogy 1000/1450Mhz-en 1,1V-ból vígan elketyeg, hűvösen és némán, míg a gyári 1070/1550-hez több fesz kell. Nem tudom, pontosan mennyi, de lényegesen több. 1125/1575-ön teszteltem ki, oda 1,22V kell, de még az is alulfeszelés, és úgy már azért hallatja a hangját és melegebb is, nekem meg nem ér annyit, amennyivel gyorsabb így. ;) Max tuningban pedig sajnos 1150Mhz a GPU vége, így igazából 1125-el már eléggé ki van hajtva, afölé menni már végképp értelmetlen.

    (#717) Abu85: Egy bibi van. Ez a dolog csak a gyártóknak jó, hogy pontosan kicentizett karikkal, hűtéssel is el lehessen adni a kártyákat, magasabb hasznot realizálva. A usernek az lenne a jó, ha a kártyán beállít 1000Mhz-et, akkor az 1000Mhz-en megy, mindenféle leakadás, meg magyarázkodás nélkül, ahogy a "régi szép időkben".

    Persze, így az olcsó, silány karik hamar döglenének, több pénz menne gariztatni, meg talána kártyák is drágábbak lennének 5-10%-al, de nem kicsit lenne jobb, mint ez a lesd, mikor throttlingol vissza a kari. :U
    Bár igazából lesni sem kell, mert a beszaggatás elárulja... Elég vacak megoldások ezek, a kezét letörném, aki kitalálta...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák