Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • do3om

    addikt

    válasz HSM #5114 üzenetére

    De nem változott semmi.
    Le volt írva akkor is hogy mekkora változás jön....... aztán szokás szerint nagyobb volt a füstje mint a lángja.

    Valóban jobbak a mostani konzolok miatt a technikai színvonalak, de azért ez is máshogy volt beharangozva, nem kel elfelejteni Abu mekkora lelkesedéssel jött hogy vége mindennek az AMD elsöpört mindenkit, lehet leváltani az NV karikat, mert nem fog elindulni a game............ Rendesen hisztériát keltett a hülyeségével. Aztán mi van? Semmi. Sőt előnyt sem tudod ebből szerezni az AMD a pc game piacon, ez inkább kudarc nekik.

    Nekem AMD gépem van, vga-ban is mindig az ő oldalukat nézem, mert jobbat lehet kihozni a pénzből.
    Szóval nem ellene akarok beszélni, csak azzal hogy páran ennyire nyomják a technikai maszlagot ami aztán nem robban úgy ahogy kéne ezzel rontják a termékek megítélését. Az eredmény csalódás lesz mert belebeszélitek már most is az emberekbe hogy mi lesz aztán csodálkoztok ha lehurrogják majd amiért nem úgy alakul. A 285x többször gyorsabb lesz (majd :D ) mint az NV 980-asa...... nevetséges, leírni is felesleges ilyet (nem Te írtad) Ilyen hülyeségek miatt lesz rosszabb a megítélése az egésznek. Nem csak itt volt máshol is lovagolnak azon a semmire sem jó teszten, amiben le van írva hogy ez nem valós körülmény, ez is nem értem hogy lehet hogy egyből erre alapoznak páran.

    Mindkét cégnek vannak ilyen húzásai de ebben a fórumban az AMD-it annyira szeretik meglovagolni sőt rátenni, hogy a józanabb eszű felhasználókat nem csoda hogy zavarja a sok hablaty. Régen Abu komentjeit még elolvastam, ma már nem, AMD-s létemre(CPU téren már sajnos kiábrándultam belőle)!! Mert egyszerűen irritál amit összehord, túl sok, túl sok benne a jövőidő is, a technikai hülyeségek amik valahogy eddig sem jöttek úgy ki de megállás nélkül nyomja hogy majd a mostani(ez mindig a mostanit jelenti). Ami nem baj ha nem lenne nyilvánvaló hogy jóval távolabbi mint ahogy ő képzeli.

    Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

Új hozzászólás Aktív témák