Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz #00137984 #37309 üzenetére

    miért kérnek felárat érte? egyedül a 2080 Ti ami brutálisan túllött kártya, de jelenleg az tolta ki a határokat újra 30 % kal. a 2070 pontosan 1080+ 5-10 % és ugyan annyiba kerül. GTx 2080 = 1080TI + 10-15% és ugyan annyiba került.2060 pedig olcsóbban hozza ezt. Most vonatkoztassunk el a nevektől, mert Nvidia is megtehetné, hogy egyik gent Veganak a másikat RX nek a harmadikat pedig 3000 nek hívja.
    nem értem ezt a kifordított gondolkodást, ha egy teljesítmény már adott volt a piacon attól az új genben az nem felesleges, honnan jött ez?
    RTX használható effekt. az hogy nem tudja ultrán100 FPS-t vele a kártya hát üdv az IT világában. Én még emlékszem arra mikor az első élsimítások bejöttek és dia filmvetítő lett minden addigi csúcskategóriás kártyából. ( is) DLSS meg szintén használható szerintem.
    GTX szériát már nem tudsz választani, nem egy opció. Az hogy még kapható az egy dolog de hamarosan ez megszűnik. mint minden új gennél. Én már 2080 ra és 2070 re váltanék csak is, ha most vágynék 1080 -1080Ti teljesítményre, ( nem a használtpiacról)mert nem járok vele rosszabbul se árban se teljesítményben és egy jövőtálló modernebb API-ra és játékokra is felkészített kártyát kapok a pénzemért
    A mellett ott az RTX és DSLL amik ha nem is a te elvárásaidnak megfelelően 100 FPS-t tudnak (= mint ahogy az 1070 Ti sem tudja ezt már 1440P ben és 4 K ban meg főleg nem.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák