Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz korcsi #37131 üzenetére

    Hát igen valami ilyesmi.Persze sarkítottan/ leegyszerűsítve fogalmaztam én is. Utána jön a zuhanás, ha az a 2080 TI még sincs meg és negatívan nyilatkozik sajtó, esetleg pont vége egy ünnepi szezonnak satöbbi.
    Ezért nehéz az,amit most csinál AMD, olcsón adni egy terméket hogy legyen rá kereslet ,de közben ezzel lemondani az extra nyereségről, ami meg számítana az éves árbevételnél és azért hogy tudjon a befektetőknek osztalékot osztani.
    Most ezzel az AMD CPU politikájára gondolok, hogy nekünk baromi jó, hogy ennyiért adják a cuccaikat,de nyereségben meg arányosítva is el vannak maradva például Inteltől.Hosszútávon ez lehet egy jó dolog, hogy most megalkotják a piacot maguknak majd emelnek árat, csak ehhez tartósan ez kell, hogy jó legyen a termékük, jobb mint a konkurenciáé.Most valami ilyen taktikát próbálnak véghez vinni, ami egy nagyon optimista és jó hozzáállás, csak veszélyes is. Plusz náluk elég sok részvény van kint ami nehezíti a helyzetüket.Kb 2 év kellene nekik szerintem ( csak tippelek) hogy ezt meg tudják valósítani . Szóval most látom évek óta bennük azt a lehetőséget...

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák