Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jacint78

    addikt

    válasz füles_ #28389 üzenetére

    Egyáltalán nem hazugság, sokk több problémával írnak az RX topikba, mint az NV topikba ez teljesen egyértelmű annak aki megnézi mindkettőt, szóval ne hazugozzá légyszives.

    Még mindíg lényegesen élhetőbb egy PC NV kártyával és NV driverrel, nem beszélve a tipikus HDMI overscan és felbontás problémákról amit a mai napig nem tudtak megoldani. Ha NV kártyával adok valakinek gépet, soha semmi probléma nincs, azzal játszanak amivel akarnak és azt kötnek rá amit akarnak, ha véletlenül AMD-vel, akkor gyakran telefonon cseszegetnek és mehetek beállítgatni, pláne, ha TV-re akarják kötni a PC-ét, szóval hagyj engem békén a minőségi AMD driveres hippihülyeséggel.

    type your text here..

  • nubreed

    veterán

    válasz füles_ #28389 üzenetére

    Az egy dolog, hogy most nVidiám van, de ez előtt több mint 10 éven át AMD kártyáim voltak és én nem igazán futottam bele durva driver problémákba. Szóval én semmi rosszat nem tudok mondani az AMD driverekre, inkább csak dícsérni. Lehet, hogy csak szerencsés vagyok. Viszont ami ugye egyből feltűnt, az nVidia drivernek jóval vissza fogotabbak a képességei pl. a video lejátszást illetően, sokkal kevesebb állítási lehetőség van, mint mondjuk az AMD drivernél.
    Amik biztosan hiányoznak az nVidia driverből és az AMD -ben benne voltak:
    Color Vibrance
    Brighter Whites
    Flesh Tone Correction
    De-Blocking
    Dynamic Contrast
    Mosquito Noise Reduction

    Hozzá szoktam az évek alatt, hogy ezek mind ott vannak ha esetleg szükség van rájuk, és tudom, hogy ezek állíthatók a video lejátszásra használt szoftverben, de mindig jobban szerettem ezeket driver szinten intézni.
    Nem tudom, hogy az nVidiánál miért nem fontos ez, hogy ebben is hozzák ugyanazt a feature szintet, mint az AMD.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák