Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz #85552128 #17450 üzenetére

    Aki akar, úgyis vált, aki nem akar, nem vált..

    Aki most arra vár, hogy mi lesz a felsőkategóriával, annak úgyis mindegy, hogy AMD, vagy nVIDIA, azt veszi, ami aktuálisan felsőkategória, és ami hamarabb jön..

    Szal, Én ezzel mindig is úgy voltam, és vagyok, hogy ha valaki adott márkán/gyártón belül akar cseréli, és elégedett azzal ami van, akkor úgyis vár..

    Ha nem, akkor mindegy, mert úgyis ingázik a gyártók, modellek között.

    Plusz, ugye az AMD-nél mondhatni köztudott, hogy szinte mindig a középkategóriával nyitnak, mert abból sokkal több fogy a piacon.

    Véleményem szubjektív...

  • gbors

    nagyúr

    válasz #85552128 #17450 üzenetére

    Sajnos ez itt a lényeg. Most még van 10 napja az AMD-nek, hogy mutassanak valami olyat a Polarisról, ami miatt nem érdemes 1070-ből bevásárolni. Én még bízom benne, hogy lesz ennyi eszük.

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

  • Petykemano

    veterán

    válasz #85552128 #17450 üzenetére

    Ha egy pillanatra engedünk a kísértésnek, hogy azt gondoljuk, hogy
    - az amd a polarisszal versenyképes terméket épített, vagyis a polaris nem low End termék, ami közelébe se ér és ezért nem is versenytársak a gp104-nek
    - nem csúsznak, nem kínlódnak, nem erőlködnek
    ...
    Akkor elképzelhető talán, hogy szándékos a hallgatás, az, hogy nem akarnak sietve válaszolni. A januári és capsaicin bemutatóknak talán pont az volt a célja, hogy kapkodásra késztesse az nvidiát. És a mostani hallgatásnak talán pont az a célja, hogy az nvidia elszenvedje a kapkodás okozta presztízs károkat. Ha az nvidia valóban kapkod, akkor nem fogja tudni telíteni a piacot, mert csak kis számú termék fog rendelkezésére állni, a következő hónapokban felmerülő problémák pedig a nem fanboi vásárlókat szépen meggyőzik, hogy jól tették, hogy nem siették el a vásárlást.

    Az nvidia úgy tűnik, kíméletlenül precízen hajtotta végre a startot. Mégis, a drága FE léte arra enged következtetni, hogy az nem más, mint az early adopterek megfejése. Azt az érzetet kelti, mintha egy alacsonyabb árfekvésűként reklámoznának egy amúgy drágább terméket.
    A Dx12-es eredmények nem annyira kiemelkedők.
    Már lehet hallani olyan híreket, hogy zárt házban korántsem tudja tartani úgy az órajeleket, mint a tesztekben, és hogy ebben óriási különbségek vannak kártya és kártya között.

    Én nem tudom, hogy ezek igazak-e, vagy csak FUD. Csak azt mondom, hogy lehet, hogy azt várják, hogy ezeknek legyen visszhangja. Eközben Raja Kodurinak nem elkent az ábrázata, pedig mint mondtam, minimum úgy kéne kinézniük, mint a 2014-es választás veszteseinek.

    Persze majd meglátjuk.

    Remindme 30 days

    Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

Új hozzászólás Aktív témák