Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Abu85 #8212 üzenetére

    Ha már itt járunk: Az új Dragon Age vajon nyújt majd valami érdemi pluszt a Kaveri APU vitorlásoknak egy például Sandy Bride motoros csónakhoz képest?

    Idén még gyakorlatilag csak a Thief-et játszottan végig, de az közel sem kötött le annyira, mint a DA és ME sorozat eddig részei.

    A Theif TrueAudio része kifejezetten csalódás volt számomra.
    Térleképezés és visszaverődés/tompítás terén kicsit a késő '90-es és korai 2000-res évek EAX 2-4 implementációira emlékeztetett, csak magasabb felbontású hanganyagból és precízebben, de nem sokkal pontosabban keverve.
    Például egy épületen belül ablak mellett sétálgatva egy lépés előre, és máris tisztán hallom a kinti esőt, egy óvatos lépés hátra és máris néma csend.
    Illetve a pincéből is úgy hallatszott fel az éjszaka vélhetően halk sopánkodás, mint ha mellettem állna az emberke, és nem tudtam merre merjek mozdulni, míg "na jó, legfeljebb nyomok egy quickload-ot" stílusban elkezdem körbejárni a házat és végre megtaláltam valahol jó pár fallal, vagy legalább is folyosó/lépcső-fordulóval arrébb a hang tulajdonosát...

    Grafika sem volt annyira lenyűgöző, hogy indokoltnak tűnjön, ha Mantle kell a stabil 60fps-hez a picit OC-s 290X-el és 4.5Ghz-es 2500K-val. Bár a lényeg, hogy így hozta stabilan a kellő teljesítményt és élvezhető volt grafikai minőség.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák