Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petykemano

    veterán

    válasz b. #60242 üzenetére

    Bevallom, nem.szoktam a PH-en naponta 10 megjelenő nvidia driver problémáról szóló cikk alatti kommeneket olvasni, ahová az nvidia driveres problémák történelmére emlékező emberek járnak.

    Talán emiatt szorulhattam bele egy a buborékba, ahol az általam gyakran látogatott AMD-szobákban az AMD-vs-Nvidia kérdésre gyakran reagálnak látszólag az AMD-vel elégedetlen és az Nvidiával elégedett emberek a kérdésre nem alázatos módon prezentálják a driveres problémák megoszlását mondjuk 5:4 arányban, hanem magabiztosan azt a percepciót keltve tálalják, mintha ez 5:0 lenne.

    Egyébként én a jelenlegi helyzetben pont nem várnék piacrész fordítást. Pár nappal ezelőtt írtam le, hogy ha elfogulatlanul és nem végletes elkötelezettségből nézzük, akkor nincsenek óriási különbségek, amik a 4:1, 8:1 piaci részesedést magyaráznák. Ugyanakkor azt se tudnám elmondani, hogy az AMD bármiben (szoftver, teljesítmény, hatékonyság, stb) is előnyben lenne most az AMD (szemben a CPU piaccal, ahol azért tudott felmutatni előnyöket) és az, hogy 5-10%-kal kedvezőbb áron adnak valamit, az jelenleg ennyire elég.

    Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

Új hozzászólás Aktív témák