Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #45185024

    törölt tag

    válasz Petykemano #39689 üzenetére

    Ha Petykének válaszolok az sose lesz rövid, de miért nem ?:)))
    Most néztem meg ezt és hát nehéz nem egyetérteni vele
    The price scalping has already started this is the problem AMD!
    Azért Lisa mert ha megnézzük ki az a Wang mihez tudjuk kötni a nevét vagy az előző lemondott vezetőt hát nem sok mindent tudnánk mondani.
    De ez fordítva is igaz egy új vezető felsztárolásához olyan technológia is kell ami maradandó és legalább picit korszakalkotóbb mint egy polaris vagy vega újbóli ellövöldözése.
    Wangnál ez lehetne a modularitás vagy a 2 gput amit a rendszer egynek lát...

    Szerintem ez a Vega pontosan azt tudja amit gondoltunk hogy tudni fog. Egy General VGA ami a 2080 által ütött árhullámon ki tudott jönni, anélkül esélye nem lett volna.
    A törékenysége az a 649 dolláros minimál ára amihez így is 2-3000 példányt kérnek a boltok. (viszont ezen legalább a Scan és az OCUK is vállalja)
    Ha egy általános kiábrándulás után elfordul a világ az RTXektől és egy időre a ray tracingtől, akkor jöhet ki na hogy is kell ezt helyesen leírni (generáljunk a GTX 1660 Ti mintájára egy 2080at) tehát egy 1860TI ami ki tudná kényszeríteni hogy becsődöljön csak ugye piaci versengést itt senki nem akar láthatóan.
    A megjelenés körül vannak valós meg béna kacsa indokok is, amit a Nexus mutatott a folyékony nitrogén teszttel is hogy a kártyára nincs felkészülve a wattman az sajnos a valós, én meghallgattam a karakterisztikáját a mérőpadokon messze nem annyira zavaró mint aminek beállították, illtve pont ez az a beállítás.
    Itt jön a béna kacsa effektus hogy van 40 mérésünk de egyediek benne alig, mintha mindkét kezét eltört hadisérültek mértek volna akik egy venti profilt vagy egy wattnanban 3 csúszkát nem tudna átállítani. ezáltal létrehozva egy alulfeszelt életképes optimális HBM /GPU összelövést.
    Szerintem ha bemennél a Vega szobába ez zavarná a legjobban az embereket.
    Mindamellett meg kell említeni hogy már elkezdték heggeszteni a Power table modokat...
    A prohardver cikkből amit elvileg Wombath írt Abu nem, hiszi a piszi :) szóval idézek egy mondatot:
    "Ugyanakkor lassacskán kivezetésre kerül a DirectX 11, és onnantól kezdve el lehet gondolkodni az explicit API-k új limitjeihez való igazodáson."
    Szinte látom is hogy sorvad el szemlátomást... Van itt azért egy erős NV- Microsoft és egy AMD-Intel összefonódás az nem látja aki nem akarja, a support meg szépen folyik oda ami épp a cégeknek érdeke...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák