Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • füles_

    őstag

    válasz Petykemano #24582 üzenetére

    Abban is teljesen egyetértünk, hogy pofátlanság volt a 470 árát megemelni. Persze értem én, hogy a termék annyival nem rosszabb a 480-tól, hogy indokolt lenne 149-ért árulni. Vajon mi történhetett? a 470 lett jobb, mint amire eredetileg számítottak? Vagy a 480 lett végül rosszabb?

    Az MSRP-t biztos ami biztos a legutolsó pillanatban emelték 30 dollárral.Szerintem ez a lépés a minerek miatt volt.Mert ha 149$-ra árazták volna be akkor úgy rászálltak volna a minerek az RX 470-re mint légy a szarra.Szóval én reménykedem hogy amint a gyártás és az ellátmány a helyére áll akkor az AMD csökkenti az árát 30$-ral

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz Petykemano #24582 üzenetére

    Amúgy szomorú, hogy október már nincs messze és még nyomokban sincs semmi infónk arról, hogy egyáltalán milyen szegmensbe érkezik a Vega. Ez egyáltalán nem jelent jót... Az már 100%, hogy a launch januárra volt tervezve... és technológia fronton valamit ennyivel előrehozni, amit amúgy is baromi nehéz megcsinálni - mert új gyártástech, hatalmas chip stb.. semmi jót nem jelent, de inkább a realitás talaján lépkedve, csak a userek bizonytalanságban tartása, hogy addig se vegyenek 1070/1080-at - a launch meg 2017-ben lenne.

    ... Vagy volt már ilyenre példa, hogy előrehoztak egy amúgy is kemény határidőt? Általában csúszni szokotott inkább minden, mert rájönnek, hogy nincs értelme egy félkész terméket összegereblyézni.

    Tippre amúgy kis Vega Fury X - 1070 között valahol, nagy Vega meg 1070-1080 között, de nem tudja elverni az 1080-at. Vulkánban talán, de máshol kiégne a fogyasztásgörbe. 1080 Ti és Titan P meg mintha nem is létezne kb. Nem is kell nagyvadra menni, legyen csak szépen meg a házifeladat alább jó áron. Ez még bőven az a szegmens, ahol lehet szakítani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák