Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz #85552128 #25697 üzenetére

    Ne fesd az ördögöt a falra.. ;] :C

    OSD/rögzítésre +1, megjegyzem ha jól tudom utóbbi része volt már a GamingEvolvedApp pakknak is, ami nálam vírus kategóriát képviselt már nagyjából a raptrkodás óta, így minden telepítés során gondosan kigyomláltam.

    (#25698) Ren Hoek:

    Elvileg már a Win10 van fókuszban, a magam részéről is így értettem, innen jött a párhuzam hogy rakhatom majd fel az új driver okán az Anniversaryt, mert kétlem hogy nélküle jól érzi majd magát az új fícsörpakk, végtére is majd fél éves, kis túlzással arra írták az egészet.. :(((

    "Max nosztalgiarendszernek Win 7 dualban"

    Nálam február (Win10..) óta így van, van egy kincstári Win7 64-em is másik partíción, többek közt ezért tudom azt, hogy a Crimsonnak tulajdonított anomáliák ~90%-a a Win10 sara és/vagy annak hogy még nem érzik kellően a ritmust hogyan lehetne/kellene rá pöpecül drivert írni.. :U

    Az első hónapokban amint valami érdekességet tapasztaltam helyből átbootoltam Win7-re, driver/egyéb szinten gyak. egyező softveres környezetbe és egy huszárvágással megszűnt minden probléma/anomália/érdekesség. Azóta is bármelyik topicban ismerek rá egy vagy több, általam már felderített/ily módon kipróbált "hibára", rendre felhívom rá a figyelmet hogy kéne oda egy Win7/Win8.1 mert ez bizony nem a Crimson sara.

    Ilyen például a manapság is oly népszerű random BS, még ha csak 2-3mp-re sötétül is el, no signal kíséretében vagy anélkül.., ez semmi más csak a Win10 Tdr Delay faxsága.., amit egyébként ~két perc orvosolni. :)

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák