Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Albus_D

    aktív tag

    válasz mZoleee #20624 üzenetére

    "3700X-nél rengetegen írják ezt a problémát" és "mindenhol a proci okozta ezeket a galibákat,"

    Azért ez elég vidám. Ezek valahogy sosem jönnek fel "érvként" mikor habzó szájjal kampányolnak némelyek amúgy is fals érvekkel az amd mellett. :P

    Egyébként engem is egész szépen elszórakoztat az amd konfigom, szinte minden hétre jut valami.

    Kezdődött azzal, hogy elkezdett szemetelni a kép az egér kurzor körül. Na mondom oké, vga ram szevasz. Persze próbálgattam biosban pár kapcsolót, gen4-gen3, kikapcsoltam a resizable bar-t, hasonlók, tesztelgettem a ramot, furmark a vga-ra, superposition stb, , elment egy nap, aztán minden helyre állt, és azóta sem produkálja, beállítások ott vannak ahol voltak eddig is.

    Következő az AE 5 Plus hangkari volt, bekapcsoláskor a Sound Blaster Command szoftver nem látta a hangkarit, mindig újra kellett telepíteni a drivert - az eszközkezelőben viszont hiba nélkül látszódott. Ez is elmúlt egyszer csak, pár nap múlva.

    Most hétvégén lett volna pár órám játszani, erre egyszer csak eltűnt a billentyűzet, kiléptem egérrel, újra indítottam, és bios üzenet fogadott: "USB device over current status detected"
    Mondom ok, billentyű hello, de hiába húztam ki, utána is, és szépen húzogattam ki mindent, míg semmi nem maradt, akkor jött a no keyboard detected. Vissza dugtam billentyű jó. Aztán egyesével mindent vissza dugtam, és megint megy minden mint előtte hónapokig.

    Az meg hab a tortán, hogy az nvme ssd-k közül egyet hol gen3 hol gen4-nek ismer fel.

    Szóval olyan ez az amd, mint apám 147-es alfája volt, azon mindig kellett valamit mókolni. Olyanra nem emlékszem, hogy annak ne lett volna valami baja.

  • hokuszpk

    nagyúr

    válasz mZoleee #20624 üzenetére

    hát ha már megrendelted az 5700X -et, akkor szurkolok, legyen úgy :D

    Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

Új hozzászólás Aktív témák