Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz zsirfecske #15399 üzenetére

    Persze, én is azt mondom, egy extra bizonyos esetekben megérhet felárat, viszont nekem nem játékra kell a gép, az eddigi procikat se húzgáltam, ezt se fogom, a stabilitással meg nekem sose volt gondom. Viszont az asrock 45K, a tied nem az elfogadható 10-15%-kal kerül többe, mivel 60K körül láttam, tehát nem érzem, hogy az én használati módom mellett miben kaptam volna azzal többet, holott valójában nem számít, hogy a lap 45K vagy 60K.
    Hogy egyszer frissítettem volna a biost két év alatt, és akkor jó lett volna proci nélkül? Nálam most is ment ezzel a procival, ram inkompatibilitás is inkáb bodafigyelés kérdése, ezt mindig átnézem a támogatási listából, és onnan választok, így a mellényúlásra elég kicsi az esély.
    Igaz, ez nálam más tekintetben most megtörtént, mert csak a proci oldali támogatottságot néztem, viszont sikeresen kiválasztottam egy nem megfelelőt, az IS-60-as hűtő alá nem fért be, mert ezek az újak 42.2mm magasak, bár ez legyen a legnagyobb bajom, ma reggel megrendeltem a másik szettet, amit holnap át is veszek, mostmár figyeltem, mekkora fér el, és mekkora jön, érdekes, ezt pl nagyon kevés cég tartja nyilván, holott sokaknak fontos. egy ilyet pl úgy kell előkeresni a netről.. [link] Nekem viszont csak a 34.1mm-es "normál" magasságú fér be.

    Én amúgy tudatosan az első válllaható olcsót vettem, nincs szüségem plusz funkciókra, csicsás dizájnra, plexi oldalfal se kell, se rgb venti, se rgb ram nem jöhet szóba, egy power led és egy hdd led nekem elég, meg sok is, szóval ide az árától totál függetlenül teljesen felesleges lett volna bármi más, ami drágább. Így se tudom, a biosban mi az a csomó bellítási lehetőség, most bedobtam a régi 16GB 3000-es Gskilleket, ezt feltettem 3000-re, és csinálom a dolgom tovább. Ennek ellenére én is szeretem az ismerten jó, márkás dolgokat, sosem az olcsót meg az akciósat keresem, ez egész egyszerűen csak egy bevált széria, nem találtam semmi rosszat róla, ha kiesik alólam, azonnal veszek egy másfélét, d eha az ár számított volna, nem is cseréltem volna az előző konfigot, mert minek. De mindaddig maradhat, amíg nincs vele gond, akkor viszont én leszek az első, aki habzó szájjal mindenkit lebeszél az asrockról. :D .

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák