Új hozzászólás Aktív témák

  • Bossp

    addikt

    válasz Albigator #13274 üzenetére

    Na sikerült végre stabilizálni! Sajnos az általad mutatott beállításokkal el sem indult a gép nem bírja az 1900-at a procim :( vagy a lapom nem tudom :D. 3733-al viszont ment de ezekkel a beaállításokkal sajna 1.125 Soc-al és 1.42 DramV-al is hiábzott gondolom valami timing missmatch lehetett a különböző nem vagyok otthon a ram-ok működésében :D. Viszont Dram calculatorral simán ment a safety majd a fast beállítás is, aztán sikerült úgy is hogy visszavettem a Soc-ot 1.05 a DramV-t pedig 1.4-re ami dRam szerint a minimálisnál is kevesebb :D. Íme így fut most!:




    Bár most kegyetlen meleg van de CineBench alatt 1 core 55C körüül allCopre 75C körül mozog. hűvösebb és sokkal gyorsabb most :D.
    CO-val eddig így állok: 0: -30 (legjobb) 1: -30 2: -29 (2. legjobb) 3:-28 4.: -30 5: -30 eddig két mag alját találtam meg még lehet keresgélek tovább ha nagyon unatkozom :C vagy beállítok egy kis -offset Voltaget hogy idleben méghidegebb legyen. De teljesítményben már biztos nem hoz 1 magon már rég fix stressz teszt alatt is a 4850 Mhz. Allcore pedig játékok közben is megvan csak teszt alatt esik vissza :C . Kár hogy nem lehet több +-t adni 1 magra :D

    "1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

Új hozzászólás Aktív témák