Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Siszibatya

    tag

    válasz Shkiz0 #18703 üzenetére

    Szia ! :)

    Én a memória támogatás miatt is a prof gaminget választanám , a másik ok meg az ár amiért megveheted elég nyomós indok.

    A bios miatt én személy szerint nem aggódnék , hogy nem jön állandóan újabb.

    Szerintem egy ilyen kategóriás lapnál meg van az csinálva ahogyan kell. Nekem ugyan más platform van de szintén asrock lap és nem frssítettem rajta , mert minden hibamentesen működik. Nem dobálják ki rá a bios-verziókat , megcsinálták azt jól hozzá.

    A gaming x mellet meg az olcsóbb ár szól . A drágábbér kb . 1,5x-es árat fizetsz .
    Negatívum meg az , hogy nem szerepel a memóriád a támogatási listában , így rizikós a dolog.
    Lehetséges , hogy menni fog a memória , de nem annyin amennyin szeretnéd , hanem kisebb sebességgel.

    Érdemes manuálisan belőni az értékeket és párosra állítani az időzítést ,ha a gyárival nem megy . Ez minden más dologra igaz biosban .

    Harmadik lehetőség ,hogy eladod meglévő ram-ot és veszel újat a támogatási listából akár a gaming x-hez , akár a prof gaminghez . Kimondottan ryzen plattformra készített memóriák ezek itt [gskill flare x]

    Üdv.: Tamás

  • Szinyák

    őstag

    válasz Shkiz0 #18703 üzenetére

    Melyik AsRock lapé ez a print screen hol elérhető az AGESA 1.0.7 :F :Y

    (#18704) Siszibatya attól ,hogy nincs benne a qvl listában egyáltalán nem jelenti azt , hogy nem vagy lassabban fog menni ! ez hülyeség nincs minden ramra idejük hogy minden lapba végig teszteljék. A legfrissebb biossal mennie kell neki ugyan úgy mint a prof gaming.-be !

    (#18705) Lendova : Gart ugy látszik ez is egy jó kocka ugyan ennyit kap az enyém is 3825 mhz.-hez 1.264v

    [ Szerkesztve ]

    Szinyák

Új hozzászólás Aktív témák