Új hozzászólás Aktív témák

  • Walter_White

    senior tag

    válasz Márk #4739 üzenetére

    AMD-nél volt egy M5A99X Evo lapom, ami nem szerette az A-Data memóriát, mire beüzemeltem a hajamat kitéptem... utána váltottam Asrock 990FX Extreme 9-re, profin ment minden,ha kalapáccsal raktam volna bele a ramot, procit még akkor is elindult volna. Utána lehetőségem adódott elég olcsón hozzájutni egy Inteles konfighoz, Maximus 8 Hero lappal, beüzemelés menete: 3 órát sz*ptam vele 8x szétkaptam, összeraktam mire megszünt az 55-ös hibakód, és végre valahára elindult, aztán idő közben beszereztem egy Intel 535-ös SSD-t, 2db-ot. Mind a kettő, ömlesztette magából a CRC hibákat, Windows 10 telepítés USB 3.0-ás Pendriveról 35 perc, 7mp-es mappafagyások, na mondom, írok az Asus Magyarországi képviseletének is, akik azt mondták, hogy ilyen hibával nem találkoztak, nem tudják mi a gond, forduljak az Intelhez, rendben, Intel support válasza: nem tudják mi lehet, de ez biztos hogy alaplap, keressem fel ismét az Asust, ekkor megváltam az SSD-től, mikor kipróbáltam másik gépben, ahol Tökéletesen működött... Tehát nem volt kompatibilis a lappal az SSD...(legfrissebb Biossal). Ennyi, megfogadtam hogy többet soha Asust, sőt "Rog"-ot se, még ha a legjobb lap is AMD alá. Nekem nem vált be, lehet másnak igen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák