Új hozzászólás Aktív témák

  • apa111

    aktív tag

    válasz komi77 #10190 üzenetére

    KOMI ne add fel neked is ezt javaslom jobban meg kell ismerni ezt a gépet ez mégis csak egy teljessen új konstrukció ehez több türelem kell.Olvastam és néztem tesztet erről a lapról engem meg gyözött bár ezek szerint amit ti leirtok nem éri meg azt a + 10 rugot az enyémhez viszonyitva.Ez lenne a harmadik áldozatom lapokból egy kövi konfighoz.Lehet ,hogy én könnyen beszélek vagy beképzeltnek tűnök /Bár én már ki nöttem az EGOM hizlalásából/ de én a kezdetek óta semmi különbséget nem vettem észre am4 vs 1151 között minden simán megy mint eddig.Megpróbálok neked is segiteni ha másban nem is türelemre ösztökélni de majd rakok fel megint bios képeket hátha segit a bállitásban tudom nem az a lap a tiéd, az enyémnek egy túrbózott változata .Egyébként nekem is vannak piros bejegyzések esemény naplóban ,de nem veszek észre semmit belőle igazából csak a TOPIK MIATT SZOKTAM EZEKET MEGNÉZNI / hőfok , esemény napló,benchmark,/ Ha ezeket kizárod a mindennapi használatból magyarán mondva nem foglalkózól ennyit vele hanem használod úgy mint az am3+ -ad nem fogod észre venni ezt a sok nyűgöt .Ez már csak az én véleményem a lapoddal kapcsolatban az enyém után jött 3 hónappal biztos vagyok benne ,hogy a tied egy KIFORROTTABB lap :K :K Ha bármiben tudok segiteni irj privit megbeszéljük. :)

Új hozzászólás Aktív témák