Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kago akira

    tag

    válasz wwenigma #5549 üzenetére

    Igen a gigabyte lett volna nálam 350esek közül a befutó csak mint márka nálam el van kaszálva. Egyéni véleményem nem fejtem ki bővebben, de a lenyeg hogy én nem ajánlom senkinek. Ettől még specre jó cuccokat gyárt.

    30 alatt nem tuninglapot várok sőt tölem biosból akár le is löhetik a magasabb tuningot de azért legyen mindenen hütőborda. Nem kell nagy de tegyünk rá hogy ne 90fokon álljon tuning nélkül.(vizhuteses topikban egy intel hedt lapnál lépte meg az asrock hogy a nyák hátára tett 2 adag vrm-et. Szerencsetlen tulaj agyon hütötte mindenhogy lapot mire kikutattuk hogy a vrm2 az ott van.. na ha a kezét oda erintette akkor 20 fokot esett a hömérséklet. Tehat kell a minimális aluhuto. Én málnapc-hez valo hutobordát tettem ezert az alaplapom hutetlen alkatreszeire.)

    Igen lassan alapfelszereltség lesz az RGB viszont mivel nincs felára szinte egyáltalán ezért sem értem egyeseknél miért kizáró ok.

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 2600x - 32GB RAM - SAPPHIRE RX580 - 970 EVO 500Gb SSD - INWIN 301 sevenfan eDition :D

Új hozzászólás Aktív témák