Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz Fred23 #7089 üzenetére

    Nem értik bele, a 2400G/3400G se 65W amint terheled rendesen a GPU részt.

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

  • Olajka02

    aktív tag

    válasz Fred23 #7089 üzenetére

    Sajnálom, hogy nem az IGP-t combosítottak inkább.
    Húztak az órajelen az rendben van, tehát lesz teljesítményben előrelépés, de jó lett volna mondjuk egy tényleg fejlettebb megoldás.
    Tudom, hogy azzal már a VGA-k alsó házát erősen veszélyeztetnék, de kár érte.

    Pár hozzászólással ezelőtt volt erről szó és én is azt a vonalat támogatnám, hogy egy magasabb órajelű, 4/8-as erősebb IGP-s kombó sikeresebb lehetne.
    Én is használok olyan alkalmazásokat az irodai gépekkel, amik gépigényesek, ezért azok komoly asztali gépek.

    Nem vennék bele ilyen procit, bár a 6/12 az már jó erőt képvisel komolyabb feladatokra is.

    Én az elmúlt két karanténos hónapra raktam össze egy 2400G-s konfigot egy fing kis házba és nagyon élveztem, hogy egy olyan gépem van, amivel tudok 3D-zni, Photosoppolni, Ai-zni akadásmentesen, gyorsan hatékonyan és még renderelni is.
    Mindemellett VGA nélkül is tudtam játszani.

    Pici volt a gép, kis helyen elfértem a monitor mögé befért minden egy kis 150W-os táp is elég volt neki mindenre.
    Nagyon élveztem vele ezt a pár hónapot, nem is adom el.
    Az irodában tarcsigépnek, vagy gyakornoki gépnek kiváló lesz.

    Szerintem ez ezeknek a prociknak a piaca, nem a workstation vonal, ami felé most mennek.

Új hozzászólás Aktív témák