Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Albigator #7763 üzenetére

    Ha ugyanazt a drivert tetted vissza amit leszedtél akkor sok esély nincs rá, de a DDU-ban még lehet reménykedni azért. Én kipróbálnám.

    Windowsban a factory reset-ről olvastam, hogy megoldhatja, nem feltétlen kell reinstall, bár ugyanúgy legyalul minden beállítást úgyhogy max magát a win resintallt úszod meg vele.

    (A csíkozás ezzel a driverrel van néha.
    Tehát:
    - 20.11.2: néha csíkoz, nem lila.
    - Win10 által frissített MS store-os driver: nem vettem észre csíkozást de nem sokáig használtam. Nem lila.
    - Minden más optional driver azóta: full lila.)

    Este visszateszem a 470-et és megnézem nálam mit mutat.
    A választó képernyő amiatt rossz szerintem nálad, hogy mindkét gpu-ra az integráltat hozza eleve. Emiatt vmi gond biztos van a detektálással/választással. Ha a Win10 nem hozza mindkettőt akkor nyilván a játékok sem tudják normálisan kiválasztani.
    Az meg egy másik hiba, hogy a Fifa ettől még dgpu-n fut. (A többi legalább konzekvens, mert ha a Win10 2x listázza az igpu-t és azt használják akkor az helyes legalább. :) Lehet, hogy csak önmagában a Fifa a hunyó...)

    @solfilo
    Igen, a cpu ugye Zen2, adja magát. Én is ott próbálkoztam... bár ram, IF ügyben ott sincs sok info, mert 4200-4700-as ramokkal, 2000+-os IF-el ott se találkoznak sima Zen2-vel. :D
    Gpu-val meg jöttem ide, abból meg a régi APU-k is Vegák ugyanúgy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák