Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Fail3D! #20659 üzenetére

    Szerintem az az értelme a burn tesztnek (amit egyébként régebben én sem preferáltam kb hasonló érvek miatt), hogy ha a megkeresed vele azt a max értéket ahol még nem téveszt a kártya maxra hajtva, azt célszerű kijelölni, határnak, amit túllépni a kártya élettartama érdekében nem szabad és azon belül maradni a húzással... (már ha mindenáron húzkodni akar valaki, mert amúgy szerintem ilyen szintű karit, már felesleges tuningolgatni)
    Nem tudom mennyire figyeled új játékoknál a gpu terheltséget, de bizony igencsak 100%-okat jelez ki némelyiknél, tehát olyan nagyon nincs attól messze a gyakorlati natív terhelés, amit a burn teszt produkál... és nyilván egyre csak közelít ugyebár.... De hát nyilván ha valakinek van pénze és nem baj, ha elfüstöl néha egy-egy 100-200 ezres kártya, mert akkor leugrik a bótba és vesz egy másikat, szemrebbenés nélkül, mert fussa rá, annak valóban felesleges burn tesztelgetni, ám aki úgy tervez és kalkulál, mert kénytelen, hogy most legalább 1-2 évig szeretnék egy stabil vasat, amin megy szépen minden, mivel nincs és nem valószínű hogy lesz pénzem másikra újra jobbra egy ideig... aztán 1-2-3 év múlva majd veszek fejlesztek, mert addig gyűjtök rá, mivel muszáj, csak így tudok vasazni; nos az ilyen embernek bizony érdemes kitapogatni a vas határait, hogy mivel kínzom meg úgy, hogy ha azon az értéken üzemeltetném tartósan, bár még megy, nem tudhatom mikor csinál ilyet hogy pffffffffffssssszzzzrrrrrrrrr.... és füst.. és akkor finito, mert nem lesz lóvém leugrani a bótba es lekapni egy másik ilyet a polcról... :R

Új hozzászólás Aktív témák