Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz keIdor #13226 üzenetére

    Én ezeken gondolkoznék még el: Giga WF3 290X 132K:[link] vagy Tri-X 290X 146K:[link].
    Minőségre a 290 Vapor a top szvsz, ugyanakkor az X-es GPU-t jobban szokták válogatni, így meggondolandó alternatíva a Tri-X-es X-es. (Ez a sok X, ehhh... :W )
    Amíg 165K volt az X-es Tri-X, én is Vapor 290-et vettem volna 142K-ért, de azóta jóval olcsóbb lett a Tri-X, míg a Vapor még drágult is picit.
    A Giga csak az ára miatt érdekes, azért minőségre nincs Sapphire-ok szintjén, főleg az Everflow venti miatt. A Sapphire FirstD ventijét pikk-pakk újra lehet zsírozni, ha kifogy belőle a kenés és jobb, mint újkorában, a Gigánál ezt nem tudod egyszerűen, nyomtalanul, garivesztés nélkül megcsinálni, mert zégergyűrűs a venti, nem lehet csak úgy lepattintani a tetejéről a forgórészt, hogy hozzáférj a csapágyhoz.

    Ami a BS-t illeti, én úgy vagyok vele, ha BS-es, 8 napon belül kicserélteted, és meg van oldva.

    No, meg ugye a sima 290 Tri-X is jó 117K-ért szvsz, ár értékben ez a tuti továbbra is, de ugye az nem minden [link]. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák