Új hozzászólás Aktív témák

  • Blue Thunder

    senior tag

    válasz Old FatBoy #39932 üzenetére

    Rendben ezt jó tudni. Egyébként nagyon jókor vagy jó időben írtad a te problémádat mert lehet nálam is erre lesz visszavezethető a probléma (az mellett hogy a DP portom nem frissít vagyis 60hz-nél nem, de mondjuk nálam monitor hiba is lesz az tuti). Viszont ha HDMI-n nálam ez bejön, akkor lehet nem gariztatom, bár veszíteni nem fogok vele, max annyi hogy kidobtam 8 misit egy adapterre. De gondolkodtam ettől függetlenül CF-ben ilyen karival. Bár most azért nézegettem hogy elég bika VGA-kat dobtak piacra gtx vonalon, ehhez képest AMD vonalon eléggé elmaradt a nagy teljesítmény...sőt szerintem gyengébbek lettek a 390/390x szériához képest vagy legalább is ugyanakkora a teljesítmény....szóval elég régen voltam NVidia-s de most lehet megragadtak (mondjuk a pénztárcámat mégjobban elragadná...mondjuk egy 1080) :DDD

    Egyébként kár lenne kidobni mert kolléga is írja, irunk egy hibajegyet..és meglátjuk...de valószínű nem csak mi ketten járhatunk ebben a cipőben

    [ Szerkesztve ]

    Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

Új hozzászólás Aktív témák