Új hozzászólás Aktív témák

  • Pacy

    aktív tag

    válasz Joshi #19699 üzenetére

    Ne haragudj kapkodva írok mert járőrözik a főnök. Amikor csak a tv volt a vga-ra dugva akkor indult (hdmi). Utána rádugtam csak a monitort (dp kábel) akkor nem akart. Utána mind a kettőt ismét indult. Újra csak a monitort, nem akarta az igazat. Ezután gyanakodtam monitorra. De mivel 14.4 driverrel jó azért az nem lehet. Plusz bios és win logonál mindig van kép. Gondoltam arra is hogy a vga-n rossz a dp port. Hdmi-dvi átalakítóval kötöttem rá a monitort szintén nem vezetett eredményre. Itt gondoltam a 300Mhz-re hogy kevés a fesz ezért Msi ab oc moddal indítom a rendszert. Így se mindig jó DE! többször. Elhiszem hogy kesze kusza amit írok, de sajna így van ahogy írom. Nincs lehetőségem másnál kipróbálni a vga-t sajna. Előző alaplapomban is volt már ez a hiba. Így azt is kizártam hogy bios beállítás. Egy gyári dvi kábelt szerzek hétfőn, azt még nem próbáltam. 72hz-nél 1300mhz-en megy a vga vagy úgy is 300Mhz?

    Mindenkinek szeretném meg köszönni aki legálább picit is segíteni próbál(t)! :R

Új hozzászólás Aktív témák