Új hozzászólás Aktív témák

  • #45185024

    törölt tag

    válasz #45997568 #5493 üzenetére

    rupszi:
    Megmondom őszintén azt hittem eddig hogy azt Te csináltad mikor rádtört a retrofíling :DDD De akkor nem
    A google doc gazdája lehet hogy tud neked IP-t adni csak nem tudom az szabályos e itt....
    lacus83:
    Igen sajna én is úgy látom hogy nincs jó választás csak a rosszak közül lehet egy számodra kevésbé rosszat választani. Kinek mi fáj jobban a freesync hiány , a 60%-os haszonkulcs, a nem teljes termékpaletta. a külföldi beszerzés? belemész e féláfás ügybe "okosba"
    Csak mikor ránézel egy webáruházra és látod az 1 millás gépet forr az agyad és az még nem a legjobb abba még nem a legjobb videókártya van csak majdnem... :D Tehát ez nem is játékgép. A játék a kártya meg a sakk amit ha otthagysz a Balatonon szívod a fogad de azért nem mész vissza érte. Milláért már embert ölnek :D
    Előbb mondta a srác "a másik" fórumba hogy ha lenne egér a konzolon pillanatig nem habozna és mennyire igazat adok neki. Egyszer azt mondtam én soha nem fogok kiadni egy kártyáért 80 ezernél többet...
    Azt itt van nézd meg... Nem is tudom 70ért az még középkategória ? :) Ott már oly sok a kompromisszum.
    Már a 480-at is 95ért vettem akkor mi lehet egy 70 ezres kártya teljesítménye az olyan 290 es szint nem?
    hát az 5 éves kártya... :D
    Pont erről beszélgettünk múltkor találgatósba hogy a Nitro Limited Editiont 200 ezer alatt soha nem volt esélyed megszerezni, először csak ref volt, utána minden drága, aztán mire értelmezhető áron lenne megszűnt.
    Pont ilyen ez az egész játékpiac....nincs meg az egészséges Moore törvény elavulási ciklus...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák