Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz and1ao #2844 üzenetére

    Jó, akkor összefoglalom.
    Tehát te ajánlod és garantálod az eredeti kérdésre, hogy:
    1. A Nitro szint (210-220W) menni fog 6 pinnel, bármilyen más tényező, táp, alaplap, stb... ismerete nélkül. szerk: Ja és több ággal való buheráról sem írt még senki (attól függetlenül, hogy nyilván segít).
    2. A vizezés is meg fogja érni a kérdezőnek, mert akár efölött se lesz semmi gond ill. ehhez a szinthez meg kell a vízhűtés feltétlenül.

    Minden más esetben fizeted a költségeket. ? :D
    Jól értem?

    Még egyszer: Nagyon más ajánlgatni valamit kellően részletes tanácsok nélkül, mintha tuti lenne minden egyéb nélkül és más ilyen jellegű felhívással.
    Nem vagyok egy sz*arakodós tuningos, írtam, hogy régen hard vmoddal ment több kártyám is, az alapokkal azért tisztában vagyok így és nem az elméletet nézem csak. De ez a rész nekem nem volt eléggé kifejtve a topicba betévedők kérdéseire általános válaszként.
    Ha alapból nehéz is kinyírni, azért 200-250W felett a fentiekre való odafigyelés nélkül már meg lehet oldani. :D

    A képminőséget láttam. Csak vicces volt olvasni az okot ismerve visszamenőleg. Már a felvetésnél is gyanús volt. Lehet, hogy voltak ilyen trükközések régen, de manapság 3 perc alatt szedné szét bármelyik gyártót az online sajtó ilyen szintű átverésnél. ;)

  • Puma K

    veterán

    válasz and1ao #2844 üzenetére

    "Az egész egy lufi volt..."

    A lufit mire érted?

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák