Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csubuka

    addikt

    válasz HSM #28199 üzenetére

    Köszönöm szépen a magyarázatot! :R

    Áhá, okés, a finomhangolását az alsóbb szinteknek értetted alatta akkor. Nekiesek ha lesz rá kapacitás. :)

    *Morog a kártya 1 másodpercre induláskor, illetve fordulatszám piszkáláskor TRIXX-ben. Meg kb. 30% alatt lemegy 0 rpm-re. Gondolom az normális, bizonyos PWM kitöltési tényező alatt nem hajlandó elindulni... az a ventik természetes viselkedése szerintem. Meg nagyon alacsony fordulaton is furi hangja van. Ennyi belefér.

    Lehet emiatt vitték vissza - már ha visszavitt egyáltalán (vagy megijedtek a gyári ventivezérléstől alapon és nem piszkálták). Mindegy is, mert jobbat nem tudok. :N A gyári vezérlés amúgy tök idegesítő. 50-pár foknál bekapcsol és vereti 42-ig. Ahol lekapcsol és hagyja passzívan felszökni tizenpár fokot, majd ismét. A zavaró és nem baráti enyhe jelző. A Wattman meg nem olyan kezes valóban, de a Trixx ahogy mondtad megoldja. Nagyon fontos, hogy tényleg nem szabad "Apply"-ra nyomni, csak a ventiprofilt piszkálni. Én ott rontottam el, köszönöm a tippet a megoldásra.

    Ahogy olvasom alacsony target hőmérséklettel elvileg a Wattman is kellene, hogy tegye, amit én akarok, de nem akaródzik neki :DDD Még nyomogatom.

    Meg körbejárom a CPU limitet.

Új hozzászólás Aktív témák